picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Macie jakiś sklep z artykułami do biura ?

Macie jakiś sklep z artykułami do biura ?

Czy waszym zdaniem kupowanie artykułów biurowych przez internet ma jakikolwiek sens i faktycznie jest opłacalne?

Hymnny4

Posty: 4

 
Na Twoim miejscu nawet nie zastanawiałbym się nad tym czy warto kupować artykuły biurowe w sklepach internetowych tylko od razu je kupował w nich. Nie ulega żadnej wątpliwości, że w sklepach internetowych tego typu produkty dostaniesz w znacznie niższych cenach a dodatkowo niektóre oferują darmową wysyłkę do nich.

tigra32

Posty: 3

 
Zdecydowanie polecam Ci sklep jakiego ofertę możesz znaleźć na stronie: http://www.dobiura.net gdyż świadczy on usługi stojące na naprawdę niezwykle wysokim poziomie a dodatkowo posiada atrakcyjne ceny.

Annaaa12

Posty: 40

 
Zdecydowanie polecam Ci nabycie artykułów biurowych w sklepach internetowych ze względu na możliwość zaoszczędzenia rzeczywiście sporych pieniędzy.

Marioleczka

Posty: 4

 
W pełni się z Tobą zgadzam, że wysyłka to dodatkowe koszta. Przy większych zamówieniach niektóre sklepy oferują jednak całkowicie darmową wysyłkę na terenie Polski.

beata77

Posty: 6

 
Osobiście artykuły biurowe kupuję tylko i wyłącznie przez internet już od bardzo długiego czasu i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na jakości obsługi ani produktów.

Fifeczek2

Posty: 12

 
Zdecydowanie polecam Ci zmienić swoje podejście i przestać kupować artykuły biurowe w sklepach stacjonarnych albowiem w sklepach internetowych otrzymasz dokładnie te same produkty w dużo niższych cenach.

alitomm

Posty: 14

 
Sam również prowadzę sklep z artykułami biurowymi i nie wyobrażam sobie kupować je gdzie indziej niż poprzez internet. Moim zdaniem jest to przede wszystkim znaczna wygoda oraz możliwość zaoszczędzenia rzeczywiście sporych kwot pieniędzy jeżeli zamawiasz regularnie sporą liczba produktów.

BoGGo

Posty: 10

 
Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym aby sklep internetowy wysłał mi produkty inne niż w opisie. Jeśli więc Ty również się z tym nigdy nie spotkałeś to polecam Ci jak najszybciej wyzbyć się wszystkich uprzedzeń i kupować produkty właśnie przez internet.

Abaddon!123

Posty: 21